AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

„ZAŚPIEWAJ NA FRANCUSKIEJ” – Zapraszamy do udziału w V edycji Konkursu Piosenki Francuskiej!

2017/02/22 Aktualności CCIFP 

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Warszawy do wzięcia udziału w 5-tej edycji Konkursu Piosenki Francuskiej! Półfinały Konkursu odbędą się 30 i 31 maja, w PROMIE Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23, 03-973 Warszawa – sala kinowa.

Lubisz i umiesz śpiewać? Już dziś zgłoś się do swojego nauczyciela języka francuskiego lub muzyki i zaprezentuj swoją ulubioną piosenkę francuską podczas półfinałów Konkursu „Zaśpiewaj na Francuskiej”. Finał konkursu odbędzie się na scenie głównej Francuskiego Miasteczka podczas „Święta Francji ” w niedzielę 9 lipca br.

Nagrodą główną w naszym Konkursie jest weekend w Paryżu dla 2 osób. Dzięki wsparciu Sponsorów, którymi w tym roku są: Accor, Camaïeu, Camille Albane, DB Print, L’Occitane en Provence, Lynx Optique, Orbis i Stowarzyszenie Francja-Polska na pozostałych uczestników konkursu również czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs Piosenki Francuskiej organizowany jest pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, Ambasady Francji w Polsce, przy współpracy Instytutu Francuskiego w Polsce, PROMU Kultury Saska Kępa oraz wokalisty i trenera śpiewu – Chrisa Schittulli. 

Miłośników francuskiej piosenki serdecznie zapraszamy do udziału w półfinałach Konkursu! Wstęp na półfinały jest wolny dla wszystkich chętnych! Półfinały odbędą się 30 i 31 maja w PROMIE Kultury Saska Kępa przy ulicy Brukselskiej 23 (w Sali kinowej). 

Zgłoszenia należy składać do dnia 16 maja 2017 roku do
Wydział Kultury Promocji i Sportu dla Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy
ul. Grochowska 274 pok. 212
03-841 Warszawa

Kontakt i zgłoszenia: Iwona Kaczorowska tel. 22 44 35 468, e-mail: ikaczorowska@um.warszawa.pl

 

Organizatorzy:

 

Patroni honorowi:

Partnerzy:

Sponsorzy główni:

 

 

 Sponsorzy:

 

 

 

2017_5_edycja_NAPISY_LOGO_001