AKTUALNOŚCI


 • Skontaktuj się z nami

  Mariusz Kielich

  Kierownik ds. komunikacji i PR

  tel.: +48 (22) 690 68 95

  mariusz.kielich@ccifp.pl

   

   

  Kontakt

   

Śniadanie biznesowe Crido CappuccINNO: Corporate Venture Capital – wehikuł innowacji dla dużych przedsiębiorstw

2017/06/14 Aktualności z firm stowarzyszonych  CCIFP poleca 

Czy polskie firmy powinny zatem podążać za trendem tworzenia korporacyjnych funduszy inwestycyjnych, czy nas na to stać i czy jest to najlepsza droga pozyskiwania innowacji lub rozbudowy biznesu? Po co w ogóle tworzyć CVC? Na te i inne pytania odpowiemy podczas drugiego śniadania z cyklu Crido CappucINNO, które odbędzie się 20 czerwca br. w Restauracji Casa Pablo (ul. Grzybowska 5a) w Warszawie, w godz. 9.00-11.00. Rejestracja i śniadanie rozpoczną się o godz. 8.30.

W trakcie spotkania przedstawimy: 

 • światowe trendy CVC, czyli jakiej wielkości spółki na to stać, po co to robią, w jakie podmioty inwestują i jakie mają z tego korzyści, 
 • obszary inwestycji i największe transakcje na rynku, 
 • PFR NCBR CVC, czyli ofertę środków publicznych PFR Ventures dla polskich CVC, 
 • mechanizmy zabezpieczenia interesów CVC w ramach umowy inwestycyjnej.

Na spotkaniu będziemy gościć Panią Małgorzatę Walczak, Wiceprezes PFR Ventures – funduszu funduszy wdrażającego instrument PFR NCBR CVC. Ze strony Crido Taxand spotkanie poprowadzi Michał Gwizda, Członek Zarządu, natomiast o mechanizmach zabezpieczenia interesów CVC opowie mecenas Mateusz Rogoziński z Crido Legal.

Spotkanie skierowane jest do członków zarządu spółek, dyrektorów finansowych, dyrektorów rozwoju, dyrektorów ds. innowacji. 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z firmy.W celu potwierdzenia obecności w spotkaniu prosimy o kontakt z Martą Rumak: marta.rumak@taxand.pl, (22) 324 56 77 do 16 czerwca br.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Crido Taxand i Crido Legal

CRIDO TAXAND SP. Z O.O.